Exfoliační anti-aging peeling na obličej Collagen Active Collagen Active

Jemný peeling odstraní odumřelé buňky a pomůže tak pleti dýchat i vstřebat následnou péči. Gel proti vráskám z řady Active Collagen čistí pleť šetrně a do hloubky.

Skladem
Značka: TianDe
505 Kč
Kategorie: Řada Collagen Active
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100 g
Typ pleti: všechny typy pleti
Vady pleti: pigmentace

Doporučujeme přípravky řady Active Collagen používat od 35 let. Kolagen udržuje pleť dlouho mladou a svěží. Díky přirozeným vlastnostem kolagenu dochází k tolik potřebné hydrataci, takže pleť vypadá stále svěže a mladě. Díky peelingu navíc odstraníte přebytečnou starou kůži, která způsobuje mdlé zabarvení a drobné vrásky.

Jak aplikovat

Po dobu 1 minuty nanášejte krouživými pohyby malé množství na pokožku, poté opláchněte vodou.

Jak pomáhá

  • aktivuje regeneraci a exfoliaci epidermu
  • čistí póry, zlepšuje přívod kyslíku k buňkám
  • zesvětluje povrchovou pigmentaci
  • oživuje barvu pleti, udržuje její pružnost
  • vykazuje anti-aging účinky

Přípravek obsahuje hydrolyzovaný kolagen, který udržuje pokožku pružnou. Speciální složení bez obsahu kyselin je ideální pro následnou péči proti stárnutí pokožky.

 

Peelingové gely jsou hitem sortimentu TianDe. Jedná se o velmi důležitý produkt hloubkového čištění pleti. Tyto peelingy jsou šetrné, nedráždí pokožku a skvěle plní svoji funkci tím, že odstraňují nepotřebné odumřelé buňky. Přebytečná vrstva šupinek zabraňuje pokožce dýchat a dodává pleti mdlý vzhled. Pleť ztrácí pružnost, tvoří se na ní suchá místa a jemné vrásky. Kosmetické produkty nemůžou správně fungovat, protože jejich aktivní složky nedokážou proniknout přes tuto pancéřovou vrstvu odumřelých šupinek.

 

Protože neobsahuje kyseliny, je ideální pro následnou péči proti stárnutí. Produkty s obsahem kyselin se nesmí používat zároveň s kosmetikou obsahující retinol nebo peptidy. Kyseliny tyto složky ničí.

Exfoliační gel neobsahuje kyseliny, a proto se dá skvěle kombinovat s produkty péče proti stárnutí, které obsahují drahé a křehké složky se silnými účinky. Po ošetření pleti exfoliačním gelem můžete bez obav použít jakékoli produkty s peptidy, retinolem, hydrolyzovaným kolagenem atd.

 

Jak funguje exfoliační gel?

 

Cetrimonium chloride:

– jemně odstraňuje mrtvé šupinky, aniž by narušoval zdravou pokožku

– je šetrný k citlivé nebo ztenčené zralé pokožce

– má dezinfekční vlastnosti a bojuje s mikroorganismy (plísněmi a kvasinkami)

 

Nanášejte suchýma rukama na suchou pleť.

                                  

Hydrolyzovaný kolagen:

– vytváří na povrchu pokožky povlak, který zadržuje vlhkost

– stimuluje syntézu vlastních bílkovin v pokožce

– pomáhá posílit kolagenovou síť ve škáře

Základem exfoliantu je povrchově aktivní látka na bázi kationů cetrimonium chloride. Cetrimonium se nejen účinně spojuje s mrtvými šupinkami, ale navíc má dezinfekční vlastnosti a bojuje s mikroorganismy, jako jsou plísně a kvasinky. Nehromadí se a neproniká do pokožky, ale odstraňuje pouze mrtvé buňky. Proto je tak šetrný k citlivé a ztenčené zralé pokožce.

 

Účinky exfoliantu zvyšuje hydrolyzovaný kolagen. Jedná se o hlavní bílkovinu pokožky. Hydrolyzovaný kolagen je spirála rozštěpená na malé segmenty. Tyto segmenty dokážou proniknout do hlubokých vrstev pokožky, spojit se ve škáře a vytvořit kolagenové spirály. Kromě toho aktivují fungování samotného kolagenu.

 

A to není vše. Kolagen vytváří na povrchu pleti film, který zadržuje vodu. Díky této vlastnosti se pokožka při hloubkovém čištění méně vysušuje. Hydrolyzovaný kolagen proto funguje také jako zklidňující složka, protože každé čištění je proces, při kterém pokožka ztrácí ochrannou vrstvu a rychleji se vysušuje.

 

Naneste exfoliační gel na čistý obličej, ale nezačínejte ho ihned masírovat. Nechte jej působit, aby hydrolyzovaný kolagen pronikl do pokožky.

 

Po nanesení přípravku na obličej se z něj začne odpařovat voda, takže mírně zaschne. Jakmile začnete třít pokožku prsty, z ingrediencí se vytvoří žmolky, na které se přilepí odumřelé částečky pleti.

 

Než začnete obličej masírovat, nechte gel 1–2 minuty působit.

Zpět do obchodu