Lifting

Lifting neboli vypnutí je označení pro kosmetický zákrok, jehož cílem je odstranit ochabování pleti a předcházet mu. Hydrolyzovaný kolagen a kyselina hyaluronová obsažená v našich produktech mají liftingový efekt. Liftingové krémy vrací pleti formu a pružnost. Snižují výskyt vrásek, zjemňují pokožku, stimulují tvorbu kolagenu. Zlepšují barvu pleti a snižuje viditelnost pigmentových skvrn. Výsledkem pravidelného používání pak pleť vypadá vypnutější, pevnější a pružnější.

Intenzivní liftingový krém
420 Kč

Intenzivní liftingový krém na obličej z řady Collagen Active překvapí svým viditelným omlazujícím účinkem. Vypíná a vyhlazuje pokožku obličeje, vrací pleti pružnost a kontury.

DS99987698
Korektivní intenzivní maska
87 Kč

Tvarující pleťová maska intenzivně hydratuje a napíná pokožku. Díky liftingu vyhlazuje jemné vrásky, pleť vypadá okamžitě odpočatá a plná energie. 

0018
Vypínající emulze na obličej a krk
399 Kč

Zpevňující emulze na krk a obličej vypíná a okamžitě omlazuje pokožku. Obnovuje její přirozenou strukturu, navrací pevnost a pružnost. Rychle se vstřebává bez pocitu pnutí...

0001
Modelující obličejový gel
412 Kč

Modelující gel vypíná pokožku a díky tomu dochází ke zvýraznění kontur vašeho obličeje. Díky kofeinu zlepšuje prokrvení pokožky, pleť vypadá mladší a zpomaluje se proces stárnutí.

DS99987699
4 položek celkem
Zpět do obchodu