Modelující gel na obličej Collagen Active Collagen Active

Modelující gel vypíná pokožku a díky tomu dochází ke zvýraznění kontur vašeho obličeje. Díky kofeinu zlepšuje prokrvení pokožky, pleť vypadá mladší a zpomaluje se proces stárnutí.

Skladem
Značka: TianDe
412 Kč
Kategorie: Řada Collagen Active
Hmotnost: 150 g
Typ pleti: suchá
Vady pleti: vrásky

Doporučujeme přípravky řady Active Collagen používat od 35 let. Kolagen udržuje pleť dlouho mladou a svěží. Díky přirozeným vlastnostem kolagenu dochází k tolik potřebné hydrataci, takže pleť vypadá stále svěže a mladě. Jak krém používat: Krouživými pohyby naneste malé množství krému na čistou pleť obličeje a krku, oblast kolem očí vynechejte. Přípravek se doporučuje používat v kombinaci s korigující a křišťálovou kolagenovou maskou a masáží. Vhodné pro každodenní použití.

– zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje její pevnost a vyhlazuje ji

– zlepšuje lymfodrenáž a viditelně redukuje tukové zásoby v oblasti tváří a dvojité brady

– pomáhá redukovat hloubku vrásek a modeluje tvar obličeje

 

Obsahuje:

– hydrolyzovaný kolagen

– kofein

 

Výsledek

Obličej opět získává své půvabné tvary.

Krásný obličej není jen otázkou množství kolagenu a elastinu v pokožce. Důležitou roli hraje také podkožní tuk. Podobně jako blána modeluje a vyhlazuje kostní a svalové úhly a zjemňuje a zaobluje jejich ostrost. Přebytečný podkožní tuk se působením gravitace posouvá dolů. V důsledku toho ztrácejí čelisti kontrast a spojení mezi krkem a bradou není dostatečně zřetelné.

 

S vyhlazením kontury pleti a obličeje vám pomůže modelující gel Collagen Active. Obsahuje kofein, který aktivuje lipolýzu, tedy odbourávání tuků.

 

Kofein dodá pleti mladistvou energii. Jaká je jeho funkce?

– Zrychluje metabolické procesy v tkáních, aktivuje spalování přebytečných tukových zásob, vyhlazuje a zpevňuje pleť.

– Obsahuje kyselinu linolovou, která zlepšuje ochranné funkce pokožky, chrání ji před vysycháním a stárnutím, vrací pleti pružnost.

– Tonizuje mimické svaly, zlepšuje proudění lymfy, má drenážní a zpevňující účinek.

 

 

Zpět do obchodu