O mně

Bylinky a jejich vůně mě provázely už od mládí. Nebyla snad jediná přírodopisná soutěž, které bych se ve škole nezúčastnila. A mé nejoblíbenější knihy byly, jak jinak, herbáře.

I v dospělosti mi moje láska k bylinkám a produktům z nich zůstala. Jakýkoli zdravotní problém jsem řešila nejprve přírodní cestou a seznámila se díky tomu s léčivými bylinkami a produkty i filozofií tradiční čínské medicíny. Je totiž přirozené řešit příčinu nemoci a ne jen hasit její důsledek. Byť je to cesta mnohdy delší.

K objevení kosmetiky TianDe jsem ještě ale musela ujít ještě kousek. V určitém věku mi začaly dělat problémy všechny krémy. Nic jsem na své pleti nesnesla. Vyřešila jsem to po svém – pustila jsem se do výroby vlastních krémů a olejů. Mými miláčky se staly bambucké máslo, arganový a šípkový olej. Od výroby kosmetiky na plný úvazek mě ovšem odradily všechny předpisy a nařízení k tomu potřebné.

Právě v tu chvíli jsem narazila na TianDe. A vše do sebe zapadlo jako dílky skládačky. Tisícileté receptury tradiční čínské medicíny a moderní technologie dávají vzniknout kosmetice, která se hodí pro každého, kterému záleží na tom, co používá. A to za ceny, které jsou víc než příznivé.

TianDe není jen o kosmetice, je to životní styl a filozofie.

O mně

Zpět do obchodu