6 důvodů proč si vybrat produkty z řady Collagen Active

Kolagen je jedna z bílkovin, bez které lidské tělo nemůže fungovat. S vyšším věkem se ale jeho produkce snižuje, a je tedy dobré zvolit vhodnou kosmetiku, která tuto bílkovinu mládí opět doplní. Přírodně a účinně.

Účinná obnova proteinových vláken pokožky

Kolagen je bílkovina, kterou běžně najdete v lidském těle. Funguje jako stavební jednotka prakticky všech pojivových tkání. Mladá pokožka je dokonce až ze 70 % složena právě z kolagenu. Do určitého věku si ho umíme sami vyrobit, s přibývajícími léty se ale hodí pomoc zvenčí. Čím jsme totiž starší, tím méně tělo tvoří kolagenu a mění se i jeho kvalita. A od toho je tu TianDe se svou řadou Collagen Active – ta obsahuje snadno vstřebatelný hydrolyzovaný kolagen, který stimuluje syntézu vlastního kolagenu a výrazně tak oddaluje projevy stárnutí.

Pevnější pleť a méně vrásek už za 4 týdny

Pružnou a mladistvou pleť mají na svědomí vlákna kolagenu, elastinu a také kyselina hyaluronová, která na sebe váže vodu a zabraňuje tak vysušování pleti. Už po 25. roce života začíná produkce těchto látek v našem těle klesat. To má za příčinu ochabování pleti a tvorbu prvních vrásek. Naštěstí to není nic, s čím by si kosmetika TianDe neporadila. Řada Collagen Active nejen vyhladí první vrásky, ale také zjemní hlubší vrásky a postará se o zpomalení jejich další tvorby. Rozdíl uvidíte už po 4 týdnech pravidelného používání.

Vhodné pro všechny typy pleti

Suchá, citlivá nebo smíšená? Řada Collagen Active je vhodná na všechny typy pleti. Díky šetrnému složení s přírodními výtažky ji navíc můžete používat klidně každý den. Produkty nejvíce ocení ženy nad 35 let, které hledají účinné produkty na vyhlazení vrásek, zpevnění pokožky a vypnutí kontur obličeje, a to bez jakýchkoli invazivních zásahů.

Snadná vstřebatelnost díky patentované technologii

Kolagen je čistě živočišná bílkovina, kterou ale z přírodních zdrojů paradoxně tak jednoduše nedoplníte. Část přirozených ztrát pokryjete konzumací vývarů a prorostlého masa, případně želatinovými bonbony. Problém je v tom, že vstřebatelnost přírodního kolagenu je poměrně nízká. Věda tento problém vyřešila tzv. hydrolýzou – patentovanou technologií enzymového štěpení. Hydrolýza kolagen rozloží na peptidy, což jsou stavební jednotky kolagenu, a docílí díky tomu jednodušší vstřebatelnosti. A právě takto upravený kolagen najdete i v produktech řady Collagen Active.

Široké spektrum použití

Trápí vás mimické vrásky okolo očí, hluboké vrásky na čele nebo potřebujete zpevnit povislou pokožku paží a břicha? Řada Collagen Active nabízí široké spektrum použití, které se postará o pevnou a hebkou pleť od hlavy až k patám. Najdete tu čistící krém, hydratační tonikum, liftingové masky i intenzivní liftingový krém – to vše s vysokým obsahem kolagenu a dalších přírodních látek bojujících proti projevům stárnutí pleti.

Jednoduchá a efektivní péče

Produkty řady Collagen Active se postarají o komplexní péči v několika krocích. Od jemného vyčištění a odstranění make-upu až po intenzivní vyživení. Při každodenním používání se můžete rozloučit s vysušenou pletí náchylnou na prohlubování vrásek i tvorbu nových, stejně jako s povadajícími konturami obličeje. Těšit se naopak můžete na rozzářenou, vypnutou a jemnou pokožku. Pro zesílení účinků doporučujeme pravidelně 1 až 2× týdně používat také kolagenové masky na obličej a oční víčka, které zajistí intenzivní hydrataci a obnovení elasticity pokožky.

 

subbanner_1

Zpět do obchodu