TianDe

Co je to vlastně TianDe? Snad nejvýstižněji to dokáže popsat samotný název, který v překladu znamená nebeská dokonalost. Produkty TianDe jsou vytvořené podle receptů tradiční východní medicíny, která vnímá tělo jako celek. A díky tomu se i my můžeme naučit o své tělo pečovat komplexně.

Kvalitní suroviny z přírody

Kosmetika TianDe staví na rostlinných surovinách z oblastí Altaje a Tibetu pěstovaných v souladu s přírodou. Tam je sbírají pouze vyškolení pracovníci, kteří ctí různá období podle lunárního kalendáře tak, aby nasbírané bylinky byly co nejsilnější. V řadě produktů najdete také účinné složky živočišného původu. Společně s vodou získanou z minerálních pramenů a hlubokého moře tak vzniká jedinečný produkt vysoké účinnosti.

Altaj 2 - resize

Produkty pro péči o celé tělo

Kombinace účinných bylinných extraktů, živočišných složek a minerálů dává základ kosmetickým produktům pro celé tělo. TianDe nabízí péči o vlasy, pleť, tělo i dekorativní kosmetiku a parfémy. A protože rozmazlovat si zaslouží i muži, nabízí TianDe také speciální kosmetiku pro muže. Zatímco profesionální kosmetika obsahuje okolo 5 % účinných látek, v TianDe jich najdete 20–30 %.

Altaj 5 - resize

Zdravotní programy pro komplexní péči

Pokud nechcete zůstat s péčí jen na povrchu, můžete vyzkoušet také zdravotní programy pro celé tělo. Tam najdete například bylinné směsi, buněčnou obnovu těla, antialergický program, detoxikační programy i řadu dalších.

Přesvědčte se sami, že komplexní přístup k tělu se vám vrátí fyzickou i duševní pohodou.

Liftingový oční krém
546 Kč

Liftingový krém na citlivou pokožku kolem očí vyhlazuje, zpevňuje a redukuje drobné vrásky. Pomáhá odstranit váčky pod očima a nevzhledné tmavé kruhy, rozsvítí váš pohled a...

0021
Kolagenová oční maska
107 Kč

Křišťálová maska s kolagenem na oční okolí vyhlazuje drobné vrásky, hydratuje jemnou pokožku okolo očí a tím dodává vašemu pohledu jiskru. Vyzkoušejte, viditelný účinek již po...

0023
Čistící krém
265 Kč

Vyzkoušejte jemný čistící gel z řady Collagen Active s hydrolyzovaným kolagenem. Jemně odstraní všechny nečistoty a make-up. Čistící krém je vhodný pro každodenní čištění...

0034
Exfoliant proti stárnutí
505 Kč

Jemný peeling odstraní odumřelé buňky a pomůže tak pleti dýchat i vstřebat následnou péči. Gel proti vráskám z řady Active Collagen čistí pleť šetrně a do hloubky.

64
Intenzivní liftingový krém
420 Kč

Intenzivní liftingový krém na obličej z řady Collagen Active překvapí svým viditelným omlazujícím účinkem. Vypíná a vyhlazuje pokožku obličeje, vrací pleti pružnost a kontury.

DS99987698
Jemné hydratační tonikum
461 Kč

Jemné tonikum z řady Collagen Active osvěžuje, zklidňuje a dává pokožce potřebnou hydrataci. Dopřejte si jako poslední krok Vaší každodenní péče o pleť. 

12712
Korektivní intenzivní maska
87 Kč

Tvarující pleťová maska intenzivně hydratuje a napíná pokožku. Díky liftingu vyhlazuje jemné vrásky, pleť vypadá okamžitě odpočatá a plná energie. 

0018
Vypínající emulze na obličej a krk
399 Kč

Zpevňující emulze na krk a obličej vypíná a okamžitě omlazuje pokožku. Obnovuje její přirozenou strukturu, navrací pevnost a pružnost. Rychle se vstřebává bez pocitu pnutí...

0001
Nahoru
Další produkty
14 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem

Zpět do obchodu